baner promocyjny jbd

O nas

Firma JBD Professional Partner założona w lutym 1991 roku w Łodzi jako przedsiębiorstwo produkcyjno, handlowo - usługowe była początkowo dostawcą profesjonalnego sprzętu audio i video.

Szybki rozwój rynku medialnegolamowego oraz powstanie prywatnych kanałów telewizyjnych i stacji radiowych spowodowały, że w krótkim okresie czasu firma przekształciła się w dostawcę kompletnych systemów do produkcji oraz postprodukcji telewizyjnej, dźwiękowej i filmowej. Dynamicznemu rozwojowi JBD towarzyszyło otwarcie w 1993r. biura handlowo-technicznego w Warszawie.

Obecnie JBD S.A. obejmując zasięgiem swego działania teren całej Polski jest na naszym rynku przedstawicielem wiodących światowych koncernów produkujących sprzęt i software dla potrzeb przemysłu telewizyjnego i filmowego oraz producentów specjalizujących się w dostarczaniu rozwiązań systemowych dla świata mediów i telekomunikacji.

Szybkiemu rozwojowi technologii cyfrowych towarzyszy konieczność ich profesjonalnego wdrażania.

JBD S.A. dzięki posiadanemu kapitałowi doświadczenia i wiedzy, zaangażowaniu jej pracowników oraz wsparcia ze strony partnerów jest w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom w dziedzinie integracji systemów, audio, video oraz medialnych zastosowań telekomunikacji i IT.

Dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania poczynając od projektu poprzez dostawę sprzętu, jego instalację, szkolenie pracowników oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

JBD S.A

ul. Przesmyckiego 33, 05-500 Piaseczno k./Warszawy
tel. +48 22 715 56 71

HEAD OFFICE

ul. Tymienieckiego 25 C lok. 314, 90-350 Łódź
tel. +48 42 290 97 30

zapisz się

otrzymuj aktualności
i informacje o produktach

bądźmy w kontakcie